Kosiarki Oleo-Mac

Kosiarki Oleo-Mac

Kosiarki do trawy Oleo Mac włoskiego producenta są fachowo zaprojektowane. Ich wszechstronna oferta daje ogrodnikom możliwość zakupu niezawodnej kosiarki w rozsądnej cenie. Gama kosiarek Oleo Mac składa się z modeli wyposażonych w samobieżne skrzynie biegów i wybór pomiędzy Honda, Briggs i Stratton oraz własnymi silnikami Emak. Dostarczymy sprzęty ogrodowe na terenie całej Polski, a jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub w jej okolicach, pomożemy Ci w konserwacji Twojego sprzętu ogrodowego. Sprawdź: Kosiarki elektryczne Bydgoszcz

Jakich funkcji szukać w kosiarce?

Przede wszystkim – łatwość użycia!

  • Uchwyt powinien być wygodny do trzymania i najlepiej z regulacją wysokości.
  • Główne elementy sterujące powinny być pod ręką i łatwo widoczne.
  • Dźwignia sterowania silnikiem powinna znajdować się na kierownicy, aby zapewnić łatwy dostęp i obsługiwać kosiarkę elektryczną ją bez większego wysiłku.
  • Kosiarka powinna być łatwa do pchania i manewrowania w każdych warunkach, w jakich będziesz jej używać.
  • Duże koła poprawiają prowadzenie na nierównym terenie, a lekki model jest łatwiejszy do pchania i skręcania, szczególnie na nierównym terenie.
  • Modele samobieżne są łatwe do pchania, ponieważ robią to same.

Kosiarka elektryczna prosta w obsłudze

Kosiarka elektryczna Oleo Mac K35P jest przeznaczona do użytku domowego w małych ogrodach o powierzchni do około 500 metrów kwadratowych. Ta kompaktowa kosiarka elektryczna ma lekki korpus wykonany z ABS-u i oferuje doskonałą zwrotność, przyciągający wzrok design i łatwą konserwację, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla właścicieli domów poszukujących maszyny przyjaznej dla użytkownika. Zasilana silnikiem elektrycznym o mocy 1100 W, elektryczna kosiarka Oleo-Mac K35 ma szerokość koszenia 33 cm i jest wyposażona w 25-litrowy pojemnik na trawę. Istnieją trzy oddzielne wysokości koszenia: 20-36-52 mm. Kompaktowa konstrukcja umożliwia również łatwy transport i przechowywanie (składane uchwyty jeszcze bardziej zmniejszają gabaryty). Waży zaledwie 12,2 kg.