Radiofrekwencja mikroigłowa – szczegółowo o zaletach

twarz kobiety po radiofrekwencji mikroigłowej

Radiofrekwencja mikroigłowa – szczegółowo o zaletach

Chcąc dowiedzieć się informacje o zagadnieniu z tytułu prawdopodobnie wpisywała się w wyszukiwarkę hasło: “radiofrekwencja mikroigłowa sosnowiec”,  jednak ten sposób nie musiał okazać się skuteczny. Z tego powodu przygotowaliśmy na poniższy tekst, który zawiera szczegółowe informacje o zaletach radiofrekwencji mikroigłowej.

Korzyści płynące z zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej

Radiofrekwencja mikroigłowa jest minimalnie inwazyjnym zabiegiem stosowanym w celu odmładzania skóry. Zabieg uruchamia naturalne gojenie się ran, które sprawia, że skóra zaczyna produkować więcej kolagenu i elastyny niż zazwyczaj, a to powoduje eliminowanie powierzchniowych blizn oraz wygładza i zmiękcza zmarszczki. Z tego powodu zabieg stymuluje wzrost nowych komórek skóry, co zapewnia jeszcze większe korzyści.

 

Jakie korzyści przynosi zastosowanie energii o częstotliwości radiowej?

Energia radiowa dostarczana jest głęboko do skóry dzięki mikroigłowniu, co powoduje zwiększenie korzyści płynących z mikronakłuwania Łączenie energii termicznej i mikrouszkodzeń znacznie zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co prowadzi do naprawy tkanek, przy minimalnym uszkodzenie skóry.

Reklama: Medycyna estetyczna Świecie

 

Radiofrekwencja mikroigłowa jako połączenie dwóch skutecznych zabiegów

Połączenie zabiegu radiofrekwencji i zabiegu mikroigłowania pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów, niż stosując każdy z tych zabiegów z osobna. Zabiegi te idealnie dopełniają się sprawiając, że radiofrekwencja mikroigłowa jest znacznie skuteczniejszym rozwiązaniem, nie tylko pod względem samych efektów, ale również pod względem cenowym.