Home Zdrowie Makijaż permanentny – rumieniec na ustach

Makijaż permanentny – rumieniec na ustach

3 min czytania
Możliwość komentowania Makijaż permanentny – rumieniec na ustach została wyłączona
0
kobieta w makijażu permanentnym

Szukając informacji na temat makijażu permanentnego ust z pewnością wpisałaś w wyszukiwarkę hasło: “makijaż permanentny sosnowiec”, ale nie znalazłaś ciekawych informacji na ten temat. Jeśli tak było, to ten artykuł z pewnością Cię zadowoli – znajdziesz tu wszystko co powinnaś wiedzieć o medycynie estetycznej, a dokładniej – makijażu permanentnym ust.

 

Makijaż permanentny – jak to wszystko działa?

Tatuaże ust mogą przywodzić na myśl obraz wymyślnej grande dame z permanentną konturówką, której nigdy nie udaje się wypełnić ust. Jednak technika ta została dopracowana do obecnej postaci, znanej jako „lip blushing” lub „lip tinting”. Tatuaż polega na prostym nałożeniu czystego koloru na całą wargę. Efekt końcowy powinien przypominać właśnie ugryzioną, rozmazaną wargę – ten rodzaj subtelnego koloru, który wygląda tak, jakbyś właśnie cieszyła się sesją makijażu.

 

Dla kogo jest makijaż permanentny?

Ludzie, którzy uwielbiają wygląd rozmazanych ust i mają dużą tolerancję na ból. Usta są o wiele bardziej wrażliwe niż inne części twarzy, więc ludzie doświadczają bólu i opuchlizny. Spodziewaj się, że wyjdziesz z wizyty nieco opuchnięta i przez cały tydzień będziesz wyglądać, jakbyś właśnie dostała zastrzyki w usta, ale nie martw się – efekt makijażu permanentnego ust jest tego wart!

 

Sprawdź: Powiększanie ust Dąbrowa Górnicza

 

Jak długo to trwa zabieg makijażu permanentnego?

Po wielokrotnych wizytach u kosmetyczki, które są niezbędne do osiągnięcia pożądanego wyglądu, kolor utrzymuje się przez około rok.

Załaduj więcej artykułów
Załaduj więcej od Eseista
Załaduj więcej w Zdrowie
Komentowanie jest wyłączone

Zobacz także

Odkrywanie piękna kamiennych dywanów: zalety, wskazówki dotyczące pielęgnacji i właściwości

Wprowadzenie: Co to jest kamienny dywan i jakie są jego zalety? Kamienny dywan to rodzaj s…